Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Doktorowicz Jolanta Ginekolog

ul. Dworcowa 22 /3, Bytom tel. 32 281 48 66  
 

Opinie pacjentów 

 
-5 #6 2013-11-28 23:31
Niestety, ja bardzo zawiodłam się na Pani Doktorowicz. Leczona byłam u niej od wielu lat. A leczenie nie przynosiło żadnych efektów. Nie polecam tego doktora! Nie potrafi samodzielnie zrobić Usg tylko trzeba umówić się na dodatkową wizytę, na której usg wykonuje ktoś inny. Trafiłam do tej pani z pękniętą cystą na lewym jajniku- czego nie mogła stwierdzić bez wykonania usg. Po zbadaniu (bez usg!) stwierdziła, że to zwykłe zapalenie jajnika i przepisała antybiotyki. Leki nie pomagały więc po dwóch dniach inny lekarz po dokładnym zbadaniu i wykonaniu usg skierował mnie prosto do szpitala na stół operacyjny! O nie o to chodzi żeby lekarz był miły tylko kompetentny!!!. Nie pracuje w szpitalu! (co to za lekarz ginekolog jak nie ma go w szpitalu). Nie ma sprzętu dobrej jakości Bez komentarza
 
 
-6 #5 2013-11-21 12:59
Co to za lekarz jak nie dyżuruje w szpitalu tylko ma prywatna praktykę? Żarty jakieś. Sprzęt marnej jakości na którym nie wiele widać...to tak jakby wróżyć z fusów. Radze wybrać się do dużych znanych poradni (np Lux med) . Tam lekarze dyżurują w szpitalach i maja extra sprzęt na którym coś widać! I jest czysto (nie podłapiecie niczego podejrzanego).
 
 
+3 #4 2013-10-03 18:35
Również gorąco polecam. Bardzo dobry ginekolog. To miła, ciepła osoba z prawdziwym powołaniem.
 
 
0 #3 2011-07-07 07:26
mam pytanie. poani doktor przyjmuje rowniez niepelnoletnie osoby ?? wiek 17 lat?
 
 
+3 #2 2010-10-22 10:55
Do pani doktor mam 100% zaufanie! Jest ona osoba nie spotykanie mila jak na lekarza i nigdy nie spotkalam sie z osadzaniem mnie jako pacjetki, nawet gdy zachowalam sie 'ryzykownie' z moim chlopakiem pani doktor doradzila mi jakie sa moje opcje, przyblizając pojecie antykonsepcji 'po'. Nie czulam sie przy tym osodzana, ani ponizana. Nie rozumiem postow mowiacych o odmowie wykonania usg, u pani doktor zawsze stoi przygotowana aparatura do wykonania takich badan i osobiście nigdy nie spotkalam sie z odmowa wykonania badania usg, poniewaz nie zostalam na nie umowiona. Nie wyobrazam sobie odejscia pani doktor kiedykolwiek na emeryture bo drugiego takiego lekarza juz nie znajde.
 
 
+5 #1 2010-05-21 20:53
Zdecydowanie polecam pania Doktorowicz. Jest profesjonalistk a i mozna liczyc na jej pomoc w kryzysowych sytuacjach. Nigdy nie spotkalam sie z odmowa wykonania usg w jakim kolwiek terminie! Polecam!!!
 
Ostatnio oceniane placówki