Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Grabowski Tomasz Ginekolog

ul. Wolna 15, Częstochowa tel. 601471747  
 

Opinie pacjentów 

 
-1 #30 2015-03-29 22:41
Zgadzam się dobry lekarz.
 
 
0 #29 2015-03-27 09:35
Dr Grabowski - to człowiek, któremu można zaufać, jestem długoletnią pacjentką, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc Pana doktora, profesjonalista
 
 
0 #28 2014-08-09 10:25
Prowadzil moja ciaze do 33 tygodnia ciazy. Zakonczyl swoją "kariere" kiedy okazalo sie ze moje dziecko nie ma nerek (zbadał mnie inny lekarz). Kiedy dowiedziałam sie ze moje dziecko zatrzymało sie w rozwoju w 21 tygodniu ciąże ten bezczelny typ powiedział że mój syn sie SKURCZYŁ!!!! Ludzie co to ma być! To jest lekarz? Za duzo filmów się naoglądał. Po czasie dowiedziałam się że w mojej karcie ciąży brakowało wielu podstawowych pomiarów płodu!!! Żeby tego było mało kiedy złożyłam zawiadomienie do prokuratury ten pan zaczął mieszać w historii leczenia i dopisywał badania o których pierwszy raz w życiu słyszałam. Lekarz który odebrał mój poród był w szoku że takie sytuacje jeszcze mają miejsce. Nie polecam tego pana... nigdy nie nazwę go lekarzem. Dla mnie to niedouczony typ w fartuchu.
 
 
+1 #27 2012-08-10 14:06
Pobieżnie przeczytałam poniższe opinie i chociaż jestem przeciwnikiem takich osądów na forum, postanowiłam dodać moją ocenę, ponieważ uważam, że Pan dr Grabowski jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentny, reprezentuje wysoki poziom wiedzy z dziedziny, której jest specjalistą. Doświadczyłam ostatnio wiele przykrych sytuacji chodząc po gabinetach lekarskich. Dopiero ten lekarz mi pomógł, uważam, że jest godnym polecenia człowiekiem. Nie mam poczucia, że pieniądze które zapłaciłam są wyrzucone w "błoto"
 
 
+1 #26 2012-04-22 10:49
Ponieważ wybór lekarza to bardzo indywidualna sprawa, moja koleżanka zachwalała mi lekarza do którego chodzi od lat. Poszłam i jeszcze nie zamknęłam drzwi już wiedziałam, że to porażka (dla niej świetny specjalista, jest bardzo zadowolona z leczenia), ja w ogóle tego człowieka nie rozumiałam (pewnie dlatego, że tak negatywnie się nastawiłam). Mnie też odpowiada dr grabowski, chociaż wiem, że zdania są podzielone, ja jestem zadowolona z leczenia. Muszę przyznać, że odwiedziłam kilka gabinetów i nie byłam zadowolona w takim stopniu w jakim jestem u tego lekarza.
 
 
0 #25 2012-04-22 09:47
Witam,
tak się składa że ten lekarz jako jedyny mi pomógł, bo chodziłam do różnych specjalistów którzy ciągnęli tylko kasę. Uważam że jest super lekarzem. Ma trochę może i dziwne podejście do pacjentek ale to kwestia przyzwyczajenia .
 
 
+1 #24 2012-04-19 13:57
nie do końca jest przekonana co do fakchowości lekarz stwierdził endometrioze podczas zabiegu a nie sprawdził jajników a jak doczytałam to bardzo ważna kwestią ponieważ endometrioza prowadzi do torbieli na jajnikach .Torbiela stwierdził inny lekarz a dr Grabowski tylko motał się kiedy o to pytałam nigdy nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie NIE POLECAM GO JAKO LEKARZA.
 
 
-1 #23 2012-04-13 10:04
witam was chodzilam do niego jezeli wali mu sie kase to cie dobrze poprowadzi on tylko patrzy na kse niemowie ze jest zlym lekarzem ale lubi jak ktos mu sypie na reke kasiorke
 
 
+1 #22 2012-04-07 18:33
Co do pana doktora chodzę już dobre 18 lat prowadził moje ciąże rodziłam w Bytomiu .Wszystko zawsze wytłumaczone przez niego ostatnio operował mnie wszystko jest w porządku .Czasami każdy z nas popełnia błędy .Nie można tej jednej sprawy która była w Uwadze traktować jak jakąś wyrocznie .To tak ja z fryzjerem moje panie da wielu będzie oki a dwie czy czerty powiedzą beznadziejny .Sama ma przyjaciółkę która leczona była na bezpłodność przeszła wiele badań niestety lekarz który ja prowadził nie zbadał męża .W który tkwił problem .Wydała mnóstwo kasy i czasu do tego nadzieja i co dziecka nie ma nie wezwała telewizji bo uważała to za błąd i tyle .Ludzie teraz są mściwi młode dziewuchy żyją z chłopakami i biorą tabletki a potem wszystko się mści tego nie widza .
Krzysztof rozumie twój żal ale 12 tyg nie nie płód poczytaj trochę na ten temat bo uważam ze przesadzasz chłopie .Dla mnie to zarodek(skrzep) który organizm twojej żony możne wydalić i tyle .A jak byście wiedzieli to co cud by był i co urodziła by zdrowe.genetyka się chłopie kłania .
 
 
+1 #21 2012-03-27 09:08
Mnie również uratował ciąże:)
Jestem jego pacjentką od wielu lat i nadal będę
Wspaniały człowiek :)
 
Ostatnio oceniane placówki