Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Słabikowski Andrzej Ginekolog

ul. Szymanowskiego 9 m. 34, Częstochowa tel. 34 324 58 83  
 

Opinie pacjentów 

 
-2 #4 Asia 2018-01-26 21:43
Trafiłam na oddział z bólem podbrzusza i dzięki lekarzowi dyżurującemu okazało się że mam torbiele na obu jajnikach. Jednak oprócz podania zastrzyku przeciwbólowego nie mógł zrobić nic więcej bez decyzji ordynatora. Czekałam więc do rana na obchód po którym zaczęły się badania. W obecności wszystkich lekarzy w gabinecie lekarskim sam Pan dr wykonywał badanie., a raczej tortury. Na siłę wcisnal całą dłoń bardzo boleśnie penetrując wnętrze. Nigdy wcześniej ani później nie płynęły mi łzy podczas badania. Potem stwierdził że będzie obserwować. Obserwacja polegała na tym że po tygodniu nic nierobienia pzrobil owtórne równie bolesne badanie stwierdził że torbiele same znikną po miesiączce.
Kontakt z tym lekarzem jako ordynatorem parkitki to ból fizyczny i poniżenie psychiczne. Masakra. Dobrze że jego kariera dobiegła końca
 
 
-2 #3 2014-03-18 13:44
Z pewnością nie polecę tego lekarza. Trafiłam na jego oddział bo prowadzący mnie lekarz skierował mnie na cc. Tu zaś przygotowano mnie do cięcia łącznie z lewatywą i dezynfekcją brzucha. I wtedy pan dr stwierdził że nie ma żadnych wskazań lekarskich do tego sposobu rozwiązania porodu. Nie lekarz a wszechwiedzący znachor, który nie zbada, nie zrobi usg, nie zainteresuje się moją dokumentacją a już na oko wie, że nie ma zaleceń (a to 1 dziecko po 40-tce, 3x okręcone pępowiną + moje problemy z biodrami i spoiwem łonowym przez co 2 miesiące przed porodem musiałam leżeć) . Do tego cały czas podkreślał swój długoletni staż, doświadczenie i wiedzę. Jakoś nie widać było tego po jego zachowaniu, bo jak można mówić kobiecie już przygotowanej do cięcia że go nie będzie podkreślając zarazem, że przez cc mogę ja umrzeć albo dziecko i starszył mnie prokuraturą. Rozmowa z nim tak na mnie wpłynęła, że dostałam skurczy porodowych. Wtedy pofatygował się by mnie choć pobieżnie zbadać i podsunął napisane przez siebie pismo, że cc będzie wykonane na moje żądanie. Dzięki tej cesarce mój syn żyje i rozwija się prawidłowo. Obecny przy porodzie lekarz pediatra mówił, że miał szczęście że wykonano cc bo inaczej zdrowy by się nie urodził (już był siny)... tylko po co musieliśmy przechodzić przez ten koszmar tuż przed porodem? A może dlatego, że nie było koperty?
 
 
-2 #2 2010-08-19 19:37
Tragedia - bada kobietę jak krowę. Pomylił zawody - powinien zostać weterynarzem. Wiele negatywnych opinii wśród moich koleżanek.
 
 
+2 #1 2010-05-25 10:24
Najlepszy specjalista konkretny i konsekwentny prowadził moja ciąże od 2 miesiąca miałam plamienia . Dzięki niemu urodziłam wspaniałego synka .Jest surowy potwierdzam ale ciąża to nie wakacje tym bardziej z komplikacjami tak jak moja .To ze w szpitalu jest surowy także dla odwiedzających to prawda ale ja to popieram mnie też denerwowało jak do niektórych pacjentek zwalały się tabuny gości czy na patologi ciąży czy na położnictwie trzeba pamiętać ze to jest szpital a rola ordynatora taka jest żeby porządku pilnować.Z drugą ciążą tez bede do niego chodzić.POZDRAWIAM.
 
Ostatnio oceniane placówki