Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Siergiej Leokadia Ginekolog

ul. Gwiazdy Polarnej 42 m. 12, Gliwice tel. 32 238 18 88  
 

Opinie pacjentów 

 
+1 #3 2011-03-16 13:08
Może i super lekarz, ale chyba tylko wtedy jak ktoś chodzi do niej prywatnie. Miałam okazję poznać panią doktor na patologii ciąży i zdecydowanie nie polecam, była nieprzyjemna, pacjentki szpitala traktowała jak zło koniecznie i najlepiej wprowadziłaby całkowity zakaz odwiedzin
 
 
0 #2 2010-06-29 21:29
Super lekarz, dzięki Pani doktor mam wspaniałą córkę już prawie dwudziestoletni ą. Przeszłam wielu lekarzy, byłam nawet zarejestrowana w klinice w Bytomiu i co to jest arogancja to można się dopiera tam przekonać.
A gdy po latach byłam w kolejnej ciąży, którą jednak poroniłam to opieka Pani doktor w tych strasznych chwilach była super pod każdym względem.
Dziękuję, że spotkałam Ją na swoje drodze.
 
 
0 #1 2010-05-18 15:51
Ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenie z Panią doktor, nie bagatelizowała żadnej mojej wypowiedzi, na podstawie opisu moich spostrzeżeń i dolegliwości (a trochę tego było w czasie ciąży) zawsze trafnie stawiała diagnozę kierując przy tym na właściwe badania diagnostyczne dzięki czemu moje dziecko przyszło na świat tylko parę dni przed terminem przez cesarkę. Do samego końca była bardzo czujna i zawsze potrafiła podjąć właściwą decyzję we właściwym momencie również tę o momencie zrobienia cesarki mimo iż inni lekarze chcieli czekać.
Osobiście gorąco polecam.
 
Ostatnio oceniane placówki