Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Szwej Andrzej Gabinet Ginekologiczny

ul. Strzelnicza 24, Gliwice tel. 32 231 34 36  
 

Opinie pacjentów 

 
-2 #4 Agata 2016-03-30 22:39
Te poprzednie opinie chyba pisał sam doktor Szwej. Brutalny, chamski, niezadowolony z pracy czy, że ktoś zadaje mu pytania. Podczas USG szrpał mnie za koloano i krzyczał, że mam je rozłożyć szerzej. Myślę, że można znaleźć rzeźnika z większą ogładą i calkiem możliwe, że wiedzą. Nie życzę nikomu kontaktu z tym typkiem.
 
 
+1 #3 2015-11-21 17:30
Bardzo dobry ginekolog, najlepszy, z jakim zetknęłam się w Gliwicach. Miałam okazję być jego pacjentką w szpitalu ginekologicznym . Rzeczowy, dociekliwy, rzetelny. Bardzo dokładny, diagnozuje długo, stara się pomóc. Delikatny. Zaznaczam, że nie jestem jego prywatną pacjentką. Zoperował mnie "z przydziału" i zrobił to perfekcyjnie. Trochę szorstki w obyciu. Ale jestem mu bardzo wdzięczna. Chylę czoła i dziękuję Panie Doktorze!
 
 
0 #2 2010-07-05 13:17
Polecam dokotora Szweja pacjentkom których ciąże przebiegają spokojnie, bez komplikacji i zagrożenia. Jest to lekarz który głównie skupił się na gabinecie prywatnym, gdzie przyjmuje setki pacjentek, na których zdobywa swoje doświadczenie. Prowadził moje dwie ciąże do 6 mies potem przeniosłam się do prof.Poręby w tychach gdzie rodziłam.
Dr Szwej jest spokojny, cierpliwy i bardzo delikatny. I tego kobiety chyba najbardziej oczekują od ginekologa.
Ma bardzo ładny gabinet, dobrze wyposażony. Nie potrzeba żadnego umawiania, wchodzi się z drogi. Przyjmuje wszystkie pacjentki siedzące w gabinecie nawet do godziny 21.00. POLECAM!!!
 
 
0 #1 2010-07-05 13:16
Wspaniały lekarz.. Godny zaufania, nigdy niczego nie przeoczył a chorowałam na nowotwór.. Mimo iż mieszkam już bardzo daleko od Gliwic zawsze z chęcią zachodzę do Pana Doktora.
 
Ostatnio oceniane placówki