Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Standard Przyjaznego Gabinetu ginekologicznego

Przyjazny Gabinet Ginekologiczny

 

Partnerzy akcji Przyjazny Gabinet: Europejskie Towarzystwo Antykoncepcji i Zdrowia Reprodukcyjnego (ESC), Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego, Grupa Edukatorów Seksualnych “PONTON” oraz Bayer Schering Pharma opracowali standard Przyjaznego Gabinetu ginekologicznego, który zakłada, że:

 

1. W Przyjaznym Gabinecie lekarz ginekolog ma zawsze czas na rozmowę z kobietą na każdy interesujący ją temat związany z jej zdrowiem i płodnością.
... 2. Wizyta w Przyjaznym Gabinecie nie może być stresująca.
3. W Przyjaznym Gabinecie lekarz ma zawsze czas, aby wyjaśnić kobiecie wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć jej na pytania odnośnie wszystkich metod nowoczesnego planowania rodziny.
4. W Przyjaznym Gabinecie lekarz ginekolog ma czas na to, aby indywidualnie dobrać najlepszą, bezpieczną metodę antykoncepcyjną dla kobiety.
5. Informacje w Przyjaznym Gabinecie są przekazywane w sposób dostosowany do potrzeb kobiety: profesjonalnie, wyczerpująco, zrozumiale. Informacja powinna być oparta na faktach medycznych, pozbawiona wpływów światopoglądowych.
6. Każda kobieta jest traktowana w Przyjaznym Gabinecie z pełnym poszanowaniem intymności, wielką życzliwością i delikatnością, niezależnie od wieku.
7. W Przyjaznym Gabinecie każda kobieta jest poinformowana o możliwości wykonania wszelkich badań profilaktycznych i diagnostycznych.
8. Mając komplet informacji dotyczących sposobu rejestracji i komunikacji z lekarzem pomiędzy wizytami, kobieta ma poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie do lekarza w Przyjaznym Gabinecie.

 
Ostatnio oceniane placówki