Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Waller Urszula Ginekolog

ul. Astrów 24, Jastrzębie-Zdrój

tel. 32 476 18 28

 

Opinie pacjentów 

 
0 #3 2014-02-26 18:31
Od roku byłam jej pacjentką. Przy każdej wizycie miałam robione USG i zawsze słyszałam, że wszystko jest dobrze choć nadal miałam problemy. W połowie stycznia znów miałam robione USG i dowiedziałam się, że wszystko w najlepszym porządku. Wróciłam po 2 tygodniach. Lekarka znów zrobiła mi USG i stwierdziła, że mam 4-milimetrowy polip wewnątrz macicy, który na pewno jest nowotworem! Bez dokładnego badania, bez biopsji i jej wyników nagle dowiedziałam się, że mam nowotwór! Waler powiedziała mi, że mam być jej wdzięczna, że tak wcześnie wykryła mi tę zmianę. Na szczęście mamy w Jastrzębiu innych mądrych lekarzy, którzy wyśmiali tę diagnozę, pukając się jednocześnie w czoło jak można postawić taką diagnozę bez szczegółowych badań. Pani Waler to nie lekarz, a konował. Jestem po badaniach szczegółowych i jej diagnoza się nie sprawdziła, ale w ciągu tych kilku dni przybyło mi 10 lat. A wszystko przez niekompetencję i zwykła głupotę tej kobiety. Nie nazwę jej lekarką! NIE POLECAM NIKOMU!Szkoda Waszego zdrowia!
 
 
-2 #2 2010-08-25 23:02
Byłam dziś u pani doktor z konsultacją. Inna pani dr. zaleciła mi krioterapię na nadżerkę, której w ogóle nie czuję (mam tylko delikatne upławy). Chciałam wiedzieć czy zabieg jest konieczny. Zrobiła wywiad, wypytała o długość cyklu, o to czy okresy są bolesne, o możliwe ciąże, jakieś choroby/leczenie. Nawet o to czy używam tamponów czy nie, bo ona jako ginekolog nie poleca, nie zakazuje, ale nie poleca. Innego wywiadu nie robiła bo nie chciałam środków antykoncepcyjny ch.

Zbadała mnie bardzo delikatnie. Przepisała leki powiedziała co na co jest, jak przyjmować.

Była w stosunku do mnie bardzo ale to bardzo miła, łagodny głos, nawet (podobnie jak pani w rejestracji) zwróciła się do mnie per skarbie.

Po pierwszej wizycie mam jak najbardziej pozytywne wrażenie.
 
 
-2 #1 2010-05-21 21:00
zaczelam chodzic do tej lekarki od 16 tygodnia ciazy (poprzednia lekarka wogole nie nadawala sie do prowadzenia ciazy) nie znalam tej pani doktor ale zaryzykowalam i slusznie. lekarka bardzo mila, kontaktowa, jak trzeba pyta o wszystko, badajac dziecko mowi co i jak, jak sie rozwija.daje skierowanie na badania czego oprzednia doktor nie robila,oraz na kazdej wizycie obowiazkowo waga cisnienie. rejestracja rowniez jak najbardziej wporzadku panie mile uprzejme. na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolona.
 
Ostatnio oceniane placówki