Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Drębkowski Aleksander Specjalistyczna Praktyka Lekarska

ul. Wajdy 17 m. 10, Katowice

 

Opinie pacjentów 

 
+30 #3 2012-03-15 16:20
Doskonały fachowiec, wysokiej klasy specjalista. Chce pomóc pacjentce, szczegółowo przedstawia problem i metodę leczenia. Rzeczowy i wyjątkowo kompetentny lekarz o nieprzeciętnej wiedzy. Najlepszy lekarz-ginekolog. Miły, konkretny i kulturalny. Leczę się u dr. Drębkowskiego od ponad 7 lat i stwierdzam, że jego diagnozy są trafne. Gdybym do niego nie trafiła w 2005r., inni lekarze usunęliby mi zdrowe organy, a to była tylko cysta, którą należało usunąć.
Życzyłabym sobie więcej takich LEKARZY jak dr A.Drębkowski.
 
 
+25 #2 2010-08-14 12:28
Wspaniały, kompetentny lekarz traktujący kobietę kompleksowo, zawsze uprzejmy i skłonny poświęcić pacjentce czas. Informuje o chorobie, tłumaczy sposób leczenia, odpowiada na pytania. Leczę się u pana doktora prawie 6 lat, byłam przez Niego operowana i bardzo wiele Mu zawdzięczam. Poleciłam Go kilku koleżankom i wszystkie są zadowolone ze zmiany swojego lekarza na pana Drębkowskiego.
 
 
+28 #1 2010-05-22 13:45
Dla mnie to najlepszy lekarz-ginekolog. Miły, konkretny, kulturalny, wszystko dokładnie objaśnia. Naprawdę rzeczowy i kompetentny lekarz o dużej wiedzy. Oby więcej takich lekarzy jak dr A.Drębkowski.
 
Ostatnio oceniane placówki