Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Kelm Marek Ginekolog

ul. Żwirki i Wigury 13, Katowice

tel. 32 257 11 77
 

Opinie pacjentów 

 
+1 #4 2011-09-21 18:41
Na razie u tego lekarza byłam na jednej wizycie ale już teraz jestem b.zadowolona:deli katność i spokój.Myślę, że ma dobre podejście do pacjentki.
 
 
+2 #3 2010-08-13 08:53
Witam, ja osobiscie polecam Dr. Kelma kazdej kobiecie niezaleznie od wieku!! Jest to osoba wyjatkowo sympatyczna jak i profesjonalna!! Do doktora zglosilam sie w drugim trymestrze ciąży, wszystko bylo ok (nie mowiac o delikatnosci podczas badania!!) pod koniec ciazy mialam wysokie cisnienie, lekarz przepisal odpowiedni lek, urodzilam sliczna córeczke naturalnie i w terminie, w szpitalu im. Rydygiera gdzie doktor byl przy moim porodzie z czego jestem strasznie zadowolona. Rowniez jestem zadowolona z opieki pielegniarek i poloznych w tym szpitalu, profesjonalnie i z sercem!! Gorąco polecam!!
 
 
+3 #2 2010-07-10 11:40
Do dr Kelma trafiłam początkowo jako pacjentka NFZ (moda świeżo po studiach nie zamożna pacjentka :) ) po opini innej Pani dr ze będą problemy z zajściem w ciążę dziś mam zdrowego synusia, cała ciąże byłam pod opieka dr Kelma był również w trakcie porodu. Serdecznie polecam. Teraz z braku czasu zdarzyło mi się skorzystać z jednak usług prywatnie.. podejście do pacjentek NFZ-owskich jak i tych prywatnych tak samo ok:) Gorąco polecam.
 
 
+2 #1 2010-05-22 13:48
To najlepszy lekarz!!! przy badaniu bardzo delikatny i konkretny. Dzięki nie mu Ja i córeczka jesteśmy całe i zdrowe.
 
Ostatnio oceniane placówki