Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Gravi Med S.C. Grupowa Praktyka Lekarska Alicja Adamczyk-Niemiec Jerzy Klement

ul. Kościuszki 2, Pszczyna

tel. 32 212 86 76
 

Opinie pacjentów 

 
0 #1 2014-07-02 18:12
Chodzę do Pani dr od 8 lat, a od 9 mscy prowadzi moją ciążę. Uważam, że jako lekarz i to przyjmujący pacjentki na kasę chorych jest bardzo dobrym fachowcem, o czym z resztą świadczą kolejki do jej gabinetu. Niczego nie bagatelizuje ale i nie przesadza. Dzięki jej czujności teraz szczęśliwie zbliżam się do rozwiązania.
Jak każdy człowiek Pani dr miewa swoje gorsze dni, ale to zdarza się naprawdę rzadko. Jest konkretna i nie owija w bawełnę, nie jest "rozdziamdziana" ale jest miła. Zależy kto czego oczekuje idąc do lekarza, mi osobiście odpowiada podejście Pani dr.
Nie ukrywam, że czasami badanie bywa dość bolesne, ale da się to znieść przez te parę sekund.
Ogólnie rzecz biorąc najważniejsze to mówić Pani dr co się dzieje i samemu mieć kulturę, a nie traktować jej jakby była studnią życzeń. Wystarczy z czystej grzeczności poprosić choćby o głupie L4 zamiast go żądać, bo tego chyba nikt nie lubi! Ceni sobie szacunek i tyle.
Niestety dość często się spóźnia ok 15-20 min (dojazd z Cz-Dz), ale równie dobrze można godzinami czekać pod prywatnym gabinetem i jeszcze komuś za to płacić nie małe pieniądze.... :] Więc kto co woli. Uważam, że rozkład pacjentów jest bardzo rzetelnie ułożony, a opieka profesjonalna i to dotyczy także przemiłych Pań z rejestracji :)
Ze swojej strony polecam Gravi-Med z całego serca.
Pozdrawiam serdecznie
Basia
 
Ostatnio oceniane placówki