Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Dąbrowski Stanisław Gabinet Ginekologiczny

ul. Dworska 26, Zabrze

tel. 32 273 27 00

 

Opinie pacjentów 

 
+2 #6 Joanna 2016-02-19 19:34
Doktor Dąbrowski to naprawdę świetny fachowiec. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest ciepłym człowiekiem, wyrozumiałym oraz interesuje się swoimi pacjentami. Szybko wystawia prawidłowe diagnozy, szybko reaguje na problemy. Tego lekarza polecam z czystym sumieniem. Oby tak dalej!
 
 
0 #5 2015-12-29 20:08
Doktor Dąbrowski jest bardzo kompetentnym i skrupulatnym lekarzem, który ponad wszystko stawia dobro pacjenta. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę - zawsze mogłam liczyć na wnikliwą diagnostykę wszelkich niepokojących mnie objawów. Doktor poświecił mi wiele czasu i zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania - odbierał telefon również wieczorami. Rodziłam w szpitalu, w którym obecnie pracuje doktor Dąbrowski (Knurów) - otoczono mnie tam bardzo życzliwą opieką, a mój poród wspominam jako bardzo radosne przeżycie. Doktor Dąbrowski dbał również o to, żebym dobrze czuła się w szpitalu i czuwał cały czas nad moim zdrowiem (cholestaza ciążowa). Polecam wszystkim paniom tego kompetentnego i życzliwego profesjonalistę .
.
 
 
0 #4 2015-11-12 19:50
Wydawało mi się, że przyszłam z problemem a na sali operacyjnej okazało się, że problem jest dużo większy. Pan Doktor wspaniale sobie poradził. Doskonały chirurg i ginekolog. Polecam każdej kobiecie.
 
 
0 #3 2013-12-09 13:21
Leżałam w Gliwickim Szpitalu na oddziale patologii ciąży. Pan doktor tak mnie zbadał, że aż mi łzy w oczach stanęły. Na chama wpycha całą rękę i naciska na brzuch ciężarnej. 2 dni nie mogłam normalnie się poruszać. Nie informuje pacjentki z jakiego powodu jest trzymana w szpitalu, anie czy wszystko jest w porządku. Na obchodzie przechodzi jak huragan. Wejdzie zapyta czy wszystko ok i wychodzi, wcale nie zaglądając w historie choroby i na wyniki badań, które sam zlecał. Porażka trafić na jego oddział.
 
 
0 #2 2010-11-03 09:39
Polecam gorąco doktora Dąbrowskiego,wy sokiej klasy specjalista bardzo dobry lekarz potrafi rozmawiac z pacjentką odpowiadając cierpliwie na wszsytkie pytania,cieszę się że trafiłam właśnie do doktora który przeprowadził u mnie operacje w siepniu zajmował się mną przed jak i w trakcie no i nie zapominając o mnie po, co jest bardzo istotne,opieka na oddziale ginekologicznym super,bardzo miły personel
 
 
0 #1 2010-08-12 14:33
Pan Doktor to najbardziej kompetentny ginekolog, jakiego znam, a poznalam ich w ciazy wielu. Na podstawie jednego badania potrafił rozpoznac niemal wszystko czego wczesniej dowiedzialam sie na pierwszym USG. Swietny chirurg i doskonaly profesjonalista . Faktem niestety jest, ze jest rozchwytywany i bywa, ze brak mu czasu.
 
Ostatnio oceniane placówki