Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Tiszler Adam Ginekolog

ul. 3 Maja 55, Zabrze

tel. 32 271 79 98

 

Opinie pacjentów 

 
0 #4 2012-01-23 18:33
Pan doktor niestety nie posiada w swoim fachowym słowniku pojęcia GESTOZY bądź inaczej zatrucia ciążowego. Doprowadził do smierci mojego dzieciątka i mnie również naraził na śmierć - właściwie to tylko cud sprawił że teraz normalnie funkcjonuje i przede wszystkim żyje. Dziewczyny jeśli tylko zaobserwujecie chociaż jeden z objawów gestozy dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa Waszych dzieci zgłoście się przynajmniej na konsultacje do innego lekarza. Ja miałam wszystkie objawy : opuchliznę całego ciała , w trzy tygodnie przytyłam 12 kg , wysokie ciśnienie i białkomocz. Skutki kilku rzucawek które pan doktor uznaje za padaczkę są tragiczne- żadnej z Was tego nie życzę.
 
 
+1 #3 2011-10-11 19:11
Nie polecam tego lekarza z wielu powodów. Po pierwsze – panie recepcjonistki – tragedia!! Jako wizytówka Pana Doktora są strasznie słabe – nieuprzejme, gburowate wydaje im się że są tam co najmniej dyrektorkami, od których wszystko zależy. Zero zwykłej, ludzkiej uprzejmości i życzliwości. Po drugie sam Pan Doktor, który odkrył chyba świetny sposób jak zarobić żeby się nie narobić. Nie wiem za co Wy uważacie wizytę u lekarza ale moim zdaniem w skład wizyty u gin wchodzi: badanie zwykłe, badanie piersi i usg a także odpowiadanie pełnym zdaniem na wszystkie pytania pacjentki a nie „załatwianie” jej w 3 minuty praktycznie bez słowa. I zanim powiecie że najważniejsze iż Pan Doktor jest „konkretny” to zastanówcie się ile wy musicie pracować żeby zarobić 80 zł (na pewno dłużej niż 5 minut). To po prostu jest nieuczciwe z jego strony. No a po trzecie i najważniejsze lekarz ten nie jest zbyt kompetentny – podaje leki nie robiąc uprzednio badań, stosuje metody z poprzedniej epoki. Naprawdę nie rozumiem na czym polega jego fenomen bo nie dość że wizyta u niego jest naprawdę nieprzyjemna (mam porównanie bo byłam u wielu innych lekarzy i nikt nie był tak niemiły jak on) to do tego efektów jego pracy absolutnie nie ma – wielu moich znajomych „leczyło” się u niego na bezpłodność bez efektów.
Naprawdę nie warto!!
 
 
-1 #2 2010-11-03 09:33
witam wszystkich pan doktor jest rewelacyjny uratował moje maleństwo mogłam je stracic w 3 miesiacu. dZgadzam się ze jest małomówny , ale dzięki temu nie miałam stresu całe 9 miesięcy gdyż on wiedział juz ze będę mieć cc. dziś mój synek ma 4 lata jest zdrowym chłpczykiem i to dzięki Panu doktorowi . planujemy z mężem 2 ciąże i także będziemy jezdzic do Pana doktora pomimo iż mamy do niego 100 km.
 
 
0 #1 2010-08-12 15:30
Staramy sie zs mężem juz 5 lat o dzidziusia ... jezdzilam do klinik w bytomiu i katowicach mialam kilkunastu ginekologow i nic ... kuzynka polecila mi dr Tiszlera ... okazalo sie ze moj mąz ma slaby plemnik ... ini lekarze leczyli go antyb zastrzykami i nic pan dr przepisal zwykle witaminki ktorych brakowalo w organizmie i po 2m-c zaszlam w ciaze ale okazalo sie ze poronilam teraz jestem na etapie wyznaczania dni plodnych wiec mam nadzieje ze ssie znow uda :) dr Tiszler jest konkretny i malomowny ale to mi jzu nie przeszkadza przyzwyczailam sie :) .. wazne ze zna sie na tym co robi :)
 
Ostatnio oceniane placówki